STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PLZEŇ

ENERSOL 2023 – celostátní kolo

Ve dnech 23. – 24. 3. jsme jako součást družstva plzeňského kraje reprezentovali naši školu na celostátní soutěži ENERSOL 2023. Jedná se o soutěž na témata obnovitelných zdrojů energií, úspor energií, snižování emisí atd.
Naše výprava čítala tři účastníky: prezentujícího a hlavního navigátora Kamila P., testera a pomocného navigátora (když nespal) Ondřeje P., vedoucího výpravy, koordinátora a řidiče Ing. Vaňka.

Prezentace našeho projektu „EKONA“ proběhla druhý den a podařilo se nám obsadit v silné konkurenci skvělé druhé místo, čímž jsme se nominovali do reprezentačního družstva České republiky.
Společně s kolegy z 10 krajů budeme reprezentovat naši republiku ve dnech 20. – 21. 4. na Mezinárodní přehlídce ENERSOL 2023, která se bude konat na SŠ polytechnické v Olomouci a zúčastní se jí i zahraniční delegace Slovenska, Německa, Rakouska a Slovinska.

Je jen dobře, že máme možnost se těchto a podobných akcí zúčastnit, protože se můžeme prezentovat, užít si zábavu a navázat nové kontakty. Za to vše rozhodně patří všem zúčastněným a organizátorům poděkování.

Přeskočit na obsah