STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PLZEŇ

Konzultační hodiny učitelů – Karlovarská

  Titul

Příjmení, jménoSudý týden

Lichý týden

Ing.Auinger Luciedle domluvydle domluvy
Mgr.Bártíková Danielapondělí 14:30 – 15:15pondělí 14:30 – 15:15
Ing.Beneš Vladimírpondělí 14:30 – 15:15pondělí 14:30 – 15:15
Ing.Benešová Janastředa 14:30 – 15:30středa 14:30 – 15:30
Mgr.Bouda Janúterý 7:00 – 7:45čtvrtek 7:00 – 7:45
Ing.Bórik Michalstředa 12:50 – 13:35pondělí 14:30 – 15:15
Mgr.Buchtová Gabrielapátek 7:10 – 7:55úterý 7:10 – 7:55
Mgr.Dlabač Jiříčtvrtek 14:30 – 15:15čtvrtek 14:30 – 15:15
Mgr.Doudová Alenastředa 14:30 – 15:15středa 14:30 – 15:15
Mgr.Dušková Jiřinapondělí 15:15 – 16:00pondělí 15:15 – 16:00
PaedDr.Fabianová Martinastředa 14:30 – 15:15středa 14:30 – 15:15
Mgr.Felegy Blankapondělí 7:10 – 7:55pondělí 7:10 – 7:55
Mgr.Feřt Lukášstředa 7:10 – 7:55středa 7:10 – 7:55
Mgr.Freiová Helenaúterý 7:10 – 7:55středa 7:10 – 7:55
Ing.Alena Honkovástředa 14:30 – 15:00středa 14:30 – 15:00
Ing.Hrubý Jančtvrtek 7:30 – 9:50 hčtvrtek 7:30 – 9:50 h
Ing.Hýbnerová Annapondělí 14:30 – 15:15pondělí 14:30 – 15:15
Ing.Chocholová Aliceúterý 7:20 – 7:55úterý 7:20 – 7:55
Mgr.Chocholová Miroslavačtvrtek 14:30 –15:15čtvrtek 14:30 –15:15
Mgr.Jäger Julieúterý 7:10 – 7:55úterý 7:10 – 7:55
Ing.Jekielek Rostislavúterý 14:30 – 15:15čtvrtek 14:30 – 15:15
Ing.Jindřichová Janačtvrtek 14:30 – 15:15čtvrtek 14:30 – 15:15
Mgr.Karlovcová Adrianačtvrtek 7:10 – 7:55čtvrtek 7:10 – 7:55
Mgr.Klímová Terezapondělí 15:20 – 16:05pondělí 15:20 – 16:05
Ing.Korytář Jindřichpondělí 13:00 – 14:00pondělí 13:00 –14:00
Mgr.Krausová Soňačtvrtek 7:30 – 8:00úterý 7:30 – 8:00
Mgr.Krejčová Veronikapátek 13:40 – 14:25úterý 7:30 – 8:00
Ing.Kvitová Danušeúterý  7:15 – 7:55úterý 7:30 – 7:55
Mgr.Lindová Pavlínačtvrtek 7:10 – 7:55čtvrtek 7:10 – 7:55
Mgr.Mojžíš Janúterý 7:15 – 7:55úterý 7:15 – 7:55
Ing.Müller Miroslavpátek 7:30 – 8:00pátek 7:30 – 8:00
Mgr.Nagyová Andreapátek 7:10 – 7:45pátek 7:10 – 7:45
Ing.Neduchal Petrstředa 7:10 – 7:55středa 7:10 – 7:55
Mgr.Nesnídalová Marcelapondělí 14:30 – 15:15pondělí 14:30 – 15:15
Ing.Nováková Irenapondělí 7:10 – 7:55 + dle domluvyPondělí 7:10 – 7:45 + dle domluvy
PaedDrPančíková Dagmarpondělí 7:00 – 7:45úterý 14:30 – 15:15
Mgr.Pecko Robertčtvrtek 7:30 – 8:00čtvrtek 7:30 – 8:00
Mgr.Peleška Petrúterý 14:30 – 15:00úterý 14:30 – 15:00
Ing.Peroutková Kubíkováčtvrtek 14:00 – 14:30čtvrtek 14:00 – 14:30
Ing.Pertlíček Jaroslavčtvrtek 7:20 – 7:55čtvrtek 7:20 – 7:55
Ing.Plzák Jaroslavpátek 7:20 – 7:55pátek 7:20 – 7:55
Mgr.Prokopcová Ilonapátek 13:35 – 14:10pátek 13:35 – 14:10
Ing.Prošková Martinapondělí 15:20 – 16:05pondělí 14:30 – 15:15
Mgr.Pytlíková Bohumila

pondělí 7:15 – 7:45

(+ dle domluvy)

dle domluvy
Mgr.Roubal Romanpátek 13:45 – 14:30pátek 13:45 – 14:30
Mgr.Roubíček Janúterý 14:30 – 15:00úterý 14:30 – 15:00
Mgr.Rychetská Pavlastředa 7:25 – 7:55středa 7:25 – 7:55
Mgr.Říhová Romanapondělí 14:30 – 15:15pondělí 14:30 – 15:15
 Siegr Jaroslavúterý  7:10 – 7:55úterý  7:10 – 7:15
Ing.Smětáková Radmilapátek 7:10 – 7:55úterý 13:40 – 14.25
Ing.Stahlová Michaelaúterý 7:20 – 7:55úterý 7:20 – 7:55
Mgr.Svítková Terezapátek 7:15 – 7:55pátek 7:15 – 7:55
Bc.Škubalová Janapondělí 7:10 – 7:55pondělí 7:10 – 7:55
Ing.Šlapák Stanislavstředa 15:15 – 16:05středa 15:15 –16:05
Ing.Šleglová Helenastředa 7:10 – 7:55středa 7:10 – 7:55
Ing.Šneberger Janúterý 14:30 – 15:15úterý 14:30 – 15:15
Mgr.Špetová Yvonapondělí 14:30 – 15:15úterý 13:40 – 14:15
Ing.Strejcová Danielapondělí 7:20 – 7:55, případně podle domluvypondělí 7:20 – 7:55, případně podle domluvy
Mgr.Šulc Janstředa 7:15 – 8:00středa 7:15 – 8:00
Ing.Světla Tůmovástředa 7:15 – 7:55pátek 7:15 – 7:55
Bc.Vítovec Jiřístředa 7:10 – 7:55čtvrtek 14:30 – 15:15
Ing.Wagner Antoníndle domluvydle domluvy
Ing.Zach Pavelúterý 14:30 – 15:15úterý 14:30  – 15:15
Mgr.Zaikovska Sofiiapondělí 14:30 – 15:15 pondělí 14:30 – 15:15
Ing.Žihlová Ditastředa 14:30 – 15:15středa 14:30 – 15:15
Mgr.Žižková Hanastředa 14:30 – 15:15 + dle domluvystředa 14:30 – 15:15 + dle domluvy
Přeskočit na obsah